Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ
Amacımız, firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edilebilir seviyede ürün üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen, sürekli iyileştirme ilkelerini prensip edinen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

En önemli ürünümüzün KALİTE olduğunu benimseyerek, KALİTE’nin kontrolü yerine KALİTE’li üretimi hedefledik. Üretim proseslerimizi girişten çıkışa kadar kontrol altına alıp, önleyici faaliyetlere ağırlık verip, müşteri hedef PPM değerlerimizin, iç hedef PPM değerlerimizin altında kalmayı ve KALİTE’nin üretim sırasında doğmasını sağlayacağız.

Firmamızda, görevli bir personel kendinden bir önceki prosesin müşterisi olarak tanımlanmış olup, sürekli iyileştirme ve maksimum üretim verimliliği ilkesi ile çalışmaktadır. Her personel Kaliteden birinci derecede sorumludur ve amacımız problemleri çözmek değil, olmadan önce engellemek, kaynağında tespit etmek ve yok etmektir.

Tüm personel için eğitim faaliyetlerimizi yaygınlaştırarak, kendi kalitesinden sorumlu, sürekli iyileştirmeyi ve kalite olgusunu benimseyen, kalite iyileştirme-geliştirme çalışmalarına katılımlarını sağlayarak onları teşvik edeceğiz.

Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sürekli geliştirme olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız. Talaşlı imalat alanında iç piyasamızı genişletmek, dış piyasada da yer edinmek, TS IATF 16949 : 2016 otomotiv kalite standardının gerekliliklerini yerine getirmek,müşteri sayısı ve ürün çeşitliliğimizi artırarak, üretim ve kalite süreçlerimizi kontrol altına alıp, verimlilik hedeflerimizi ortaya koyup gerçekleştireceğiz.

Genel Müdür
Yılmaz BARDAK


ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Firmamız, çevrenin bütün canlıların ortak varlığı olduğundan hareketle;

+ Çevre ile ilgili tüm yasal ve diğer şartlara uymayı
+ Çevre yönetim sistemini oluşturmayı ve sürekli geliştirmeyi
+ Çevre kirliliğinin oluşmadan önlenmesi ve azaltılmasına yönelik yöntemler oluşturmayı
+ Çevrenin korunması ve doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamayı
+ Atık oluşumunu kaynağında azaltmayı ve geri kazanılmasını sağlamayı
+ Çalışanlarının ve tedarikçilerinin çevre bilinçlerinin arttırılmasını sağlamayı
Bizden Haberler