Hakkımızda

Hakkımızda
Firmamız , Yılmaz Bardak Makine Otomotiv Limited şirketi 1971 yılında İstanbul Elmadağ’ da kurulmuştur. Başta otomotiv parçaları (Kampana, braket, terazi dengeleme kolu, motor ve şasi bağlantı elemanları ) olmak üzere, çeşitli makine parçaları, vana, su pompası gibi çeşitli sanayi sektörlerine çelik, pik ve sfero döküm işlemelerini yapmaktadır.

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı birçok referansa sahip olan Yılmaz Bardak Makine, teknolojiyi yakından takip ederek Dünya pazarında yerini alma yolunda tecrübeli personeli ile birlikte hareket etmektedir.
Talaşlı imalat konusunda engin bir tecrübe ve geniş bir makine parkına sahip olan firmamız kuruluşundan bu yana Türk otomotiv sektörüne ve üreticilere hizmet vermektedir.
Temrinli işlerin yanı sıra siparişe yönelik olarak da çalışan firmamızda muhtelif ebatlarda CNC torna, yatay işleme ve dik işleme merkezleri bulunmaktadır.
Deneyimli operatörleri ve teknolojik gelişmeleri takip eden usta kadrosu ile Yılmaz Bardak Makine Ltd. Şti. 21. yüzyıla daha aydınlık bakmaktadır.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yılmaz Bardak Makine Ltd. Şti. sahip olduğu ISO 9001: 2008 Kalite Güvence Belgesi ile de bunu kanıtlamıştır.
Firmamız Üniversal ve CNC tezgâhlarda 20 gr. – 6500 kg arasında parçaları işleyerek müşteriye teslim edebilmektedir.

Saygılarımızla...
Bizden Haberler